RU

ОБСЄ фіксує вивезення вугілля з Луганської області в Росію

10.06.2015, 12:09
ОБСЄ фіксує вивезення вугілля з Луганської області в Росію - Фото
157733a91d80879db6b0292776caaa57.jpg
Спостерігачі місії ОБСЄ фіксують вивезення вугілля з Луганської області в Росію через прикордонний пункт "Гуково". Про це йдеться в щотижневому звіті.

"Протягом звітного тижня місія продовжувала спостерігати велику кількість вантажівок, які перетинають кордон в обох напрямках... Експерти також продовжують спостерігати самоскиди, які перевозять вугілля з Луганської області до Російської Федерації через КПП "Гуково", - йдеться у звіті.

Місія спостерігала інтенсивний рух вантажівок на пунктах пропуску "Донецьк" і "Гуково" в обох напрямках. "У той час як більшість з вантажівок зареєстровано в Луганській області, протягом звітного періоду були вантажівки, зареєстровані в Росії та Білорусі, які перетинали кордон в обох напрямках", - йдеться в повідомленні. При цьому експерти відзначають, що кількість вантажівок з білоруськими номерами залишається стабільною.

Експерти також повідомляють, що кордон в обох напрямках також перетинають автоцистерни з написами "Пропан" і "Вогненебезпечно" російською мовою.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини