RU

ОБРЄ стурбована ситуацією в Україні

07.02.2011, 11:40

Організація з безпеки і співпраці в Європі стурбована ситуацією в Україні, а також має ряд питань до української влади. Про це заявив Міністр закордонних справ Литви, глава ОБРЄ Аудронюс Ажубаліс в інтерв'ю радіо "Свобода".

Напередодні сьогоднішніх зустрічей з Президентом України Віктором Януковичем, главою Верховної Ради Володимиром Литвином, а також главою МЗС Костянтином Грищенком А.Ажубаліс зазначив: "Я приїхав відверто обговорити ці питання (політичну ситуацію в Україні, - ред.). Коли я отримаю певні відповіді, я зможу сказати, як я бачу нинішню ситуацію в Україні. Те, що є певна стурбованість, - це факт, цього ніхто не приховує. Але робити висновки, рубати з плеча я не збираюся. Ще раніше, коли я не був главою ОБРЄ, я обговорював це зі своїм українським колегою. У нас була досить гаряча дискусія щодо ставлення до певних політичних організацій, і тоді результатом діалогу стали певні позитивні дії. А зараз подивимося - я чекаю цих зустрічей".

Порушуючи питання свободи слова в Україні, дипломат наголосив: "Є певні рапорти, і це для мене актуально не тільки тому, що за професією я журналіст, а й тому, що одним із пріоритетів головування Литви в ОБРЄ є захист журналістів, і фізична зокрема, а також свобода медіа. Тому я ці питання обов'язково буду порушувати".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини