RU

ОБРЄ промовчить про вибори в Україні

01.11.2010, 15:45
ОБРЄ промовчить про вибори в Україні - Фото
2842e4ded738ca7c6a0f8391807e88dd.jpg

ОБРЄ промовчить про вибори в Україні
ОБРЄ не робитиме офіційної публічної заяви за результатами спостереження за місцевими виборами в Україні. Про це заявив сьогодні журналістам на прес-конференції особистий представник нинішнього голови ОБСЄ з питань виборів Марат Сарсембаєв.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Сарсембаєв зазначив, що від ОБСЄ спостереження за місцевими виборами проводили чотири людини. "Великомасштабного спостереження, як це звичайно робить ОБСЄ щодо виборів, цього разу не було", - додав він.

М.Сарсембаєв повідомив, що експерти ОБСЄ не робитимуть публічної заяви. "Вони мені сказали, що їх всього четверо, і вони подивилися лише декілька десятків дільниць, а цього недостатньо для того, щоб зробити якуйсь офіційну публічну заяву", - пояснив він.

Водночас М.Сарсембаєв додав, що експерти можуть надіслати службового листа-думку щодо проведення виборів керівництву ОБРЄ.

Нагадаємо, раніше генеральний директор Місії міжнародних спостерігачів CIS-EMO Олексій Кочетков заявив, що порушення, зафіксовані під час місцевих виборів в Україні, мають несистемний характер і не можуть чинити вирішального впливу на остаточний результат волевиявлення громадян.

Місія спостерігачів міжпарламентської асамблеї СНД заявила, що вибори були організовані добре. Правда, деяких її представників збентежив той факт, що "зараз всі бюлетені надруковані українською мовою".

Спостерігачі за місцевими виборами в Україні від Сербії також відзначили високу якість виборчого процесу.

Раніше перший заступник глави партії ВО "Батьківщина" Олександр Турчинов заявив, що партія збирається оскаржити результати голосування на місцевих виборах у судах, де партію не пустили на вибори.

Також на момент завершення голосування на гарячу лінію штабу партії "За Україну!" від спостерігачів і кандидатів надійшло 1 тис. 153 повідомлень про порушеннях виборчого законодавства по всій Україні.


Місцеві вибори - 2010: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини