RU

Обмеження зарплат чиновників поки залишаються в силі - Зеленський відклав проект

13.07.2020, 17:09
Обмеження зарплат чиновників поки залишаються в силі - Зеленський відклав проект - Фото
Володимир Зеленський (фото - прес-служба Офісу президента)

Сьогодні, 13 липня, на позачерговому засіданні Верховної Ради депутати повинні були розглянути питання про скасування обмежень зарплат чиновників і суддів. Але твердження законопроекту №3708 було відкладено з ініціативи президента Володимира Зеленського.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Таким чином, обмеження щодо зарплата суддів і чиновників поки продовжують діяти до кінця карантину, в той час, якщо б зазначений законопроект був би розглянутий і затверджений, вони були б зняті вже в липні.

Обмеження були встановлені 13 квітня, коли більшість депутатів проголосувала за прийняття законопроекту № 3279-д. Згідно з ним максимальний розмір заробітних плат чиновників і суддів в період з квітня до кінця місяця, в якому закінчується карантин, не може становити більше 47 230 грн (десяти мінімальних зарплат на 1 січня поточного року).

  • 29 березня Зеленський  заявив, що зарплати чиновників і суддів будуть максимально скорочені.
  • У квітні члени ЦВК отримали понад 300 000 грн "урізаних" зарплат.
  • У червні у Верховній Раді був зареєстрований законопроект №3708, який передбачав, що обмеження щодо зарплат чиновників будуть діяти не довше трьох місяців з початку карантину. Це питання мало розглядатися на позачерговому засіданні парламенту 13 липня.


Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини