RU

Облраді Львова заборонили відкликати повноваження адміністрації

20.12.2013, 13:53
Облраді Львова заборонили відкликати повноваження адміністрації - Фото
Фото: 112.ua
У Львові окружний адміністративний суд заборонив оприлюднювати рішення Львівської обласної ради щодо відкликання делегованих обласної державної адміністрації повноважень і створення місцевого виконкому. Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

"Львівським обласним адміністративним судом заборонено оприлюднювати рішення Львівської облради про відкликання в ОДА частини власних повноважень, про посилення контролю за роботою Львівської обласної державної адміністрації та створення виконавчого комітету обласної ради та інших, прийнятих 17 грудня на пленарному засіданні облради", - наголошується в повідомленні прес-служби облдержадміністрації.

Таким чином, рішення обласної ради, відповідно до вимог законодавства, поки не набуде чинності. Прокуратура оскаржила в суді рішення облради і щодо політичної ситуації в країні від 1 грудня.

Нагадаємо, згідно з рішенням від 17 грудня, управління установами, закладами, організаціями, що перебувають у спільній власності територіальних громад області, здійснюється безпосередньо Львівською облрадою.

Призначення та звільнення керівників комунальних установ здійснюється безпосередньо Львівською облрадою.

Львівська обласна держадміністрація повинна забезпечити передачу копії установчих документів та оригіналів документів, які підтверджують трудові відносини з керівниками відповідних установ спільної власності громад області.

Іншим рішенням депутати посилили контроль за роботою Львівської обласної держадміністрації в частині здійснення делегованих повноважень і зобов'язали керівників структурних підрозділів Львівської обласної держадміністрації щокварталу звітувати на сесії облради.

Також Львівська облрада прийняла рішення про припинення договірних відносин з Львівської ОДА. Депутати доручили управлінню майном спільної власності Львівської обласної ради вжити заходів щодо припинення договірних відносин (договір № 12/11 від 24.02.2011) та виселення Львівської ОДА з орендованих приміщень.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини