RU

Обама хоче зустрітися з Януковичем

16.09.2011, 11:30
Обама хоче зустрітися з Януковичем - Фото
84f04c784341f852161cb541aa43a748.jpg

Обама хоче зустрітися з Януковичем

Президент США Барак Обама сподівається зустрітися з президентом України Віктором Януковичем в березні 2012 року в Сеулі під час другого Самміту з питань ядерної безпеки. Про це він сказав у своєму листі главі української держави.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі президента, Обама зазначив, що США вітають кроки України, спрямовані на відмову від високозбагаченого урану. "Після нашої історичної зустрічі у Вашингтоні в квітні 2010 року ми стали свідками багатьох кроків, спрямованих на посилення безпеки ядерних матеріалів у всьому світі і зміцнення наших спільних зусиль щодо запобігання контрабанді ядерних матеріалів", - сказав американський лідер.

Президент США також відзначив прогрес України у виконанні спільної заяви щодо питань ядерної безпеки, проголошеної в квітні 2010 року.

Обама в своєму листі висловив надію на зустріч з президентом України під час другого Самміту з питань ядерної безпеки, який відбудеться в березні 2012 року в Сеулі. "Я з нетерпінням чекаю своєї участі в Самміті і сподіваюся, що ми з Вами там побачимося", - сказав президент США.

Віктор Янукович: біографія, новини>>>
Барак Обама: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини