RU

Обіцянки Януковича виправити закон про мови стали більш туманними

14.08.2012, 13:04
Обіцянки Януковича виправити закон про мови стали більш туманними - Фото
dcbfeec4cfdfb8326bf37a3808e4a390.jpg
Закон про основи державної мовної політики має забезпечувати рівність мов в Україні, тому при необхідності він буде вдосконалений. Про це президент Віктор Янукович заявив журналістам у Севастополі.

Як повідомляє прес-служба голови держави, Янукович підкреслив: "Пройде час - ми з вами побачимо переваги і недоліки. Це не догма. Якщо буде необхідно внести деякі поправки в цей закон - ми це зробимо".

Янукович нагадав, що закон тільки недавно вступив в силу, тому ще рано робити висновки. "Ясно одне: ми поступово рухаємося в бік Європейської хартії про мови, і це дуже важливо", - сказав він.

Президент зазначив, що вже створена робоча група, до якої входять автори закону про мови і "люди, які хотіли попрацювати над його удосконаленням". "Необхідно, щоб закон створив умови рівності мов в Україну, щоб не було ніяких проблем ні в одному регіоні, і це відповідало Європейської хартії", - підсумував Янукович.

Нагадаємо, президент  Віктор Янукович підписав мовний закон 8 серпня. Окремо він доручив Кабінету міністрів створити робочу групу з мовних питань для розробки і внесення системних пропозицій щодо вдосконалення законодавства про порядок використання мов в Україні. Янукович також пообіцяв невідкладно розробити Державну програму всебічного розвитку і функціонування української мови.

Раніше радник президента Ганна Герман заявляла, що Янукович запропонує переголосувати мовний закон зі своїми поправками у вересні на сесії Верховної Ради. "Тепер ... закон Ківалова-Колесніченка фактично не несе таких загроз, які були до цього рішення президента. Без таких поправок, які президент пропонує проголосувати вже у вересні, без програми розвитку української мови підписаний закон про основи державної мовної політики вніс би розкол в українське суспільство і приніс би дуже багато шкоди", - сказала вона.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини