RU

Об'єднана опозиція вирішила створити єдину партію

07.12.2012, 12:24
Об'єднана опозиція вирішила створити єдину партію - Фото
b9584ddf85e3707050389ac37f06f3ba.jpg
Політичні сили, що входять в об'єднану опозицію, все-таки будуть об'єднуватися в єдину партію. Про такі наміри журналістам повідомили  Арсеній Яценюк та Микола Томенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, сьогодні на засіданні ради об'єднаної опозиції Яценюк заявив про необхідність створення єдиної партії на базі об'єднаних політичних сил.

Відповідаючи на запитання журналістів, Яценюк зазначив: "Я дуже чітко сказав, жорстко: єдиний кандидат, єдина фракція і єдина партія. І кожен, хто йтиме проти цього курсу, не буде йти з нами до перемоги".

У свою чергу, Томенко, який напередодні заявляв про те, що партії, які ввійшли на виборах в об'єднану опозицію, не планують створювати єдину структуру, сьогодні заявив журналістам, що в принципі створення єдиної партії - стратегічно правильна ідея. "Я думаю, що зараз є розбіжності в плані механізмів її створення. Мій підхід і підхід багатьох моїх колег полягає в тому, що це не може бути тимчасовим проектом, як перед виборами - об'єдналися, поділили квоти, і на цьому все закінчилося", - сказав він.

За словами Томенка, це має бути проект створення серйозної європейської політичної партії. Такий проект необхідно обговорити у всіх партійних організаціях, з експертами і Юлією Тимошенко. "Я не бачу можливості реалізації такого проекту в перспективі одного-двох місяців", - додав він.

Нагадаємо, на засіданні опозиції сьогодні були присутні перший заступник голови Батьківщини Олександр Турчинов, нардепи Арсеній Яценюк, Микола Мартиненко, Микола Томенко, лідер партії Громадянська позиція Анатолій Гриценко представник Народної самооборони Ірина Луценко, лідер Народного Руху Борис Тарасюк, представник партії Реформи і порядок Володимир Бондаренко, лідер групи За Україну  В'ячеслав Кириленко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини