RU

Об'єднана опозиція покинула парламент

30.07.2012, 10:54
Об'єднана опозиція покинула парламент - Фото
Арсеній Яценюк
Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, виступаючи з парламентської трибуни, Арсеній Яценюк повідомив, що опозиція вимагала сьогодні персонального голосування всіх народних депутатів, а також голосування за ратифікацію угоди про зону вільної торгівлі з ЄС. Тим не менше, ці вимоги опозиції проігноровані.

Він також підкреслив, що ніякого голосування за мовний законопроект сьогодні бути не повинно. Яценюк зазначив, що спікер Володимир Литвин не має права цей документ підписувати, а президент України Віктор Янукович - розглядати, тому що даний законопроект - "злочин проти України і української держави". За словами Яценюка, цей закон не прийнятий, як і багато інших актів, неконституційно затверджених Верховною Радою.

Яценюк заявив, що сьогоднішнє засідання парламенту, як і інші засідання при президенті Януковичі, є неповноважним і неконституційним. Він звернув увагу на те, що при зареєстрованих 236 депутатах в залі присутні лише 142, і сьогодні знову продовжиться голосування чужими картками. "У вас що кредитна картка, що картка народного депутата - все одно", - додав він. Яценюк заявив, що опозиція в такому засіданні участі брати не буде. "Ми повернемося сюди 29 жовтня, і вас тут не буде", - пообіцяв він.

Нагадаємо, першим на порядку денному позачергової сесії Верховної Ради на сьогодні значився пункт "Про кадрові питання, що стосуються компетенції Верховної Ради України", три проекти закону про внесення змін до державного бюджету на 2012 рік, а також ратифікація Договору про зону вільної торгівлі в рамках СНД .

Досьє на Арсенія Яценюка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини