ОАСК відновив Шевчука на посаді голови Конституційного суду

11.10.2019, 16:22
ОАСК відновив Шевчука на посаді голови Конституційного суду - Фото
Станіслав Шевчук (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

14 травня КСУ висловив йому недовіру та відправив у відставку

Окружний адміністративний суд Києва поновив на посаді звільненого главу Конституційного суду Станіслава Шевчука. Про це повідомляє у Facebook адвокат Денис Нев'ядомський.

"Суд задовольнив позов Станіслава Шевчука до КСУ в повному обсязі й допустив негайне виконання рішення в частині поновлення Станіслава Шевчука на посаді судді та Голови Конституційного Суду", - написав адвокат.

ОАСК відновив Шевчука на посаді голови Конституційного суду

Суд зобов'язав КСУ негайно виконати це рішення.

Довідка. У травні-2019 Шевчук став героєм розслідування Bihus.info. Журналісти стверджували, що на його кадрову політику надто впливав рідний брат Рула Одд (раніше Денис Шевчук), а глава КСУ знімав для нього держдачу в 550 квадратів у Пущі-Водиці. 13 березня Станіслав Шевчук, за даними розслідувачів, таємно прийняв у кабінеті главу Офісу президента (тоді представника команди Зеленського) Андрія Богдана. Уже через два тижні, відразу після першого туру, брат Шевчука публічно підтримав Зеленського на виборах.

Перед цим судді звинувачували Шевчука в систематичній маніпуляції справами, порушенні процедур, службовій бездіяльності та тривалій відсутності на роботі, втручанні в роботу суддів, спроби ввести паралельне управління КСУ й, нарешті, в політизації діяльності суду.

  • 14 травня КСУ провів засідання, на якому висловив недовіру Шевчуку та звільнив його - не тільки як голову суду, а й як суддю. За рішення проголосували 12 суддів.

Читайте також: Тема дня. Що треба знати про скандал у Конституційному суді.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев