RU

НУНС вимагає від Азарова подробиць його зустрічі з Путіним

31.10.2011, 13:56
НУНС вимагає від Азарова подробиць його зустрічі з Путіним - Фото
32716f2fec1fdb8217717c16f028b9c5.jpg
Про це заявив лідер фракції Микола Мартиненко у своєму виступі на засіданні погоджувальної ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Мартиненко наголосив: "Ми наполягаємо і просимо, щоб на годині запитань до уряду був присутнім весь склад Кабінету міністрів ... Щоб доповідав прем'єр Азаров".

"Я розумію, що тут є певні труднощі, але я думаю, що уряд повинен погодитися в цьому питанні - ми не розуміємо, про що домовилися в Москві, ні по зоні вільної торгівлі, ні щодо газових угод. Шановні колеги, у нас немає ніякого бажання повторювати поведінку в залі, яка була при розгляді харківських угод. Це вкрай важливе питання. Воно чомусь вирішується таємно... Ми хочемо почути публічну позицію з двох цих питань", - сказав він.

Мартиненко уточнив, що якщо українська сторона хоче зменшити ціну газу, це добре, але потрібно розуміти, що при цьому віддається натомість.

"Знову територією будемо торгувати? Або будемо повністю віддавати трубу", - запитав він.

У свою чергу, спікер Володимир Литвин нагадав, що для того, щоб перед депутатами виступив голова уряду, необхідно окреме голосування, а це може викликати "деякі тертя". На його думку, більш простий варіант - заслухати міністра економіки або міністра закордонних справ. А оскільки на годині запитань до уряду будуть присутні всі члени Кабінету міністрів, депутати зможуть поставити питання кому завгодно, в тому числі прем'єр-міністру.

Нагадаємо, раніше Азаров заявив, що Путін під час переговорів його не лякав і не купував. Зокрема, відповідаючи на питання журналіста, що зробив Путін, щоб Україна погодилася на Зону вільної торгівлі, - залякав, купив, обдурив чи спокусив, - український прем'єр відповів: "Ну, нічого з того, що ви перерахували". За його словами, цей договір Київ збирався підписати ще в червні поточного року.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини