RU

Нунсівець про владу Януковича: Кучма теж колись виглядав потужно

31.08.2012, 16:37
Нунсівець про владу Януковича: Кучма теж колись виглядав потужно - Фото
Володимир Лановий
Ситуація в Україні загострюється. Про це в ході  інтернет-конференцї на порталі ЛІГА.net заявив народний депутат з фракції НУНС, екс-міністр економіки Володимир Лановой.

"Вибори дадуть відповідь суспільству - чи легітимна сьогоднішня влада. Головна причина арабських революцій - 30-35-ти літнє беззмінне правління країнами тими чи іншими диктаторами. Вибори і перевибори фальсифікувалися. Люди на це відповіли вибухом. У нас обстановка дійсно радикалізується. Своїм голосуванням на виборах ми все дамо відповідь сьогоднішній владі і фальсифікації не пройдуть", - заявив Лановий.

За його словами, уряд "ховає свої очі, їм нема чого сказати, цифри, що вони вимовляють - фальшиві". "Про дійсний стан вони замовчують. Їм головне - залишитися при владі. В тому числі шляхом обману людей. Економіка зараз входить в стан затяжної кризи і нестабільності", - переконаний він.

Крім того, відповідаючи на запитання читачів, політик зазначив, що "ніхто ніколи сам не віддає владу". "Кучма теж виглядав потужним, а потім переховувався на урядовій дачі", - зазначив Лановий.

Досьє на Володимира Ланового
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини