RU

НУНС збереться на засідання і без Кириленка

03.10.2008, 14:51

Якщо фракцію "Наша Україна-Народна самооборона" не збере її лідер В’ячеслав Кириленко, то це зробить один із його заступників. Про це журналістам заявив народний депутат від фракції НУНС Микола Катеринчук.

"Ми вимагаємо зібрати фракцію, на порядку денному має бути рішення про початок перемовин і підписання коаліційної угоди між БЮТ і НУНС. А, можливо, і Блоком Литвина", – наголосив М. Катеринчук, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Народний депутат також висловив надію на те, що сьогодні фракція все-таки збереться: "Якщо В’ячеслав Кириленко не збере цю фракцію, то один із заступників (голови фракції - ред.) Тарас Стецьків збере таку фракцію".

Нагадаємо, Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає, що сьогодні на засіданні фракції депутати від НУНС повинні прийняти вольове рішення про поновлення коаліції з БЮТ. "Я гадаю, що сьогодні політикум і вся країна, Верховна Рада перебувають на вістрі прийняття авантюрних рішень, і тому я вважаю, що депутати фракції НУНС повинні прийняти вольове рішення", - зазначила вона.

Досьє на Миколу Катеринчука >>>

Довідка про Блок "Наша Україна - Народна Самооборона" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини