RU

НУНС запропонує парламенту працювати у переддень Нового року

23.12.2008, 11:46

Народні депутати Юрій Кармазін і Микола Катеринчук запропонують парламентові попрацювати 30 і 31 грудня. Про це заявив народний депутат від "Нашої України - Народної самооборони" Ю. Кармазін в своєму виступі в парламенті.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відповідний проект постанови про забезпечення роботи 30 і 31 грудня буде зареєстровано в парламенті у зв'язку з тим, що Верховна Рада має до Нового року прийняти Державний бюджет на наступний рік.

Цю заяву Ю. Кармазін зробив після того, як депутати відмовилися включити на порядок денний проект постанови про особливості процедури розгляду і прийняття Закону про Держбюджет на 2009 рік і низки законопроектів, які забезпечують його збалансованість. Згідно із цим проектом, Держбюджет має розглядатися у першому читанні на пленарному засіданні 23-24 грудня, у другому читанні і в цілому - 25 грудня. За те, щоб включити цей проект постанови на порядок денний, проголосувало тільки 224 народних депутати.

Нагадаємо, уряд планує подати до Верховної Ради України проект Держбюджету-2009 і антикризову програму сьогодні. Про це вчора під час погоджувальної ради повідомив Перший віце-прем'єр-міністр України Олександр Турчинов.

При цьому О. Турчинов звернувся до Верховної Ради з проханням вже у вівторок у першому читанні розглянути всі антикризові законопроекти з тим, щоб до кінця року, зокрема, в четвер, 25 грудня, було повністю прийнято Держбюджет на 2009 рік.

Держбюджет-2009: добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини