RU

НУНС розгляне питання про створення коаліції із БЮТ і Блоком Литвина

18.09.2008, 12:00

Рада Блоку НУНС сьогодні у перерві між пленарними засіданнями парламенту розгляне питання про початок перемовин із БЮТ та Блоком Литвина щодо формування нової коаліції. Так вважає народний депутат від НУНС Руслан Князевич, про що він повідомив в ексклюзивному інтерв'ю кореспондентові ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Р. Князевича, рішення про скликання ради Блоку було прийняте сьогодні на засіданні фракції. "І після цього, якщо буде відповідне рішення на засіданні ради Блоку, його повідомлять фракції і якщо фракція проголосує за, то рада Блоку одержить директиви для ведення таких перемовин. Поки офіційно такого рішення не прийнято. Як тільки засідання ради Блоку відбудеться, а воно відбудеться сьогодні, я сподіваюся, під час обідньої перерви, ми зможемо говорити про те що ми вийдемо на який-небудь формат можливих перемовин" - сказав він.

Р. Князевич відзначив, що ще не бачив порядку денного засідання ради Блоку, однак впевнений, що це питання розглядатиметься на засіданні. Відповідаючи на питання, чи буде йти мова тільки про формат коаліції у складі БЮТ, НУНС та Блоку Литвина, Р. Князевич сказав, що буде піднято питання про можливі формати коаліції. "Я зараз не буду про це говорити, але формат коаліції з комуністами і Партією Регіонів для нас є неприйнятним, оскільки в угоді про створення Блоку (НУНС - ред.) якраз про це йшлося. Тому ніхто із суб'єктів Блоку не має таких повноважень. Для того, щоб гіпотетично допустити, щоб він міг ініціювати такі речі треба провести з'їзди усіх партій, потім міжпартійний з'їзд і скасувати угоду про створення Блоку. Це безперспективно", - наголосив депутат.

Нагадаємо, 15 вересня Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк офіційно оголосив про припинення діяльності коаліції демократичних сил.

Раніше народний депутат від БЮТ Володимир Яворівський наголошував, що є одна можливість уникнути дострокових виборів, а також подальших потрясінь - це створити коаліцію у складі фракцій БЮТ, НУНС та Блоку Литвина.

Усе про ситуацію в парламенті>>>

Досьє на Руслана Князевича >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини