RU

НУНС проголосує за антикризову програму, коли Рада дасть гроші на вибори

23.10.2008, 11:09

У разі голосування за проект урядової антикризової програми фракція НУНС вимагатиме, щоб цей документ набув чинності тільки після прийняття змін до Держбюджету 2008 в частині фінансування дострокових парламентських виборів. Про це заявив представник фракції НУНС Роман Зварич в інтерв'ю журналістам.

"Ми будемо вимагати, щоб вступ внаслідок цього урядового пакету був тісно пов'язаний із вступом внаслідок Закону "Про внесення змін до бюджету на 2008 рік" у частині фінансування виборів. Це буде наша залізна вимога", - сказав Р. Зварич, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Політик повідомив, що проект антикризової програми він бачив ще вчора, правда, в недоробленому вигляді.

Р. Зварич додав, що сьогодні під час реєстрації він отримав цей урядовий пакет антикризових заходів, але ще не бачив, які зміни до нього внесено. Він зазначив, що якщо цей документ не змінився з вчорашнього дня, то в принципі його можна підтримати. "Я пропонуватиму підтримати в принципі цей пакет звичайно у першому читанні. Оскільки там є такі речі, які не можна підтримувати", - сказав Р. Зварич.

Депутат додав, що в цьому документі є кілька принципових і спірних моментів.

Нагадаємо також, що в середу, 22 жовтня, Кабінет Міністрів України схвалив законопроект про мінімізацію впливу світової фінансової кризи на Україну. Всі рішення щодо захисту України від впливу кризи було прийнято на засіданні уряду одностайно.

Детальніше про кроки Прем'єра назустріч парламенту читайте у матеріалі "Юлія Тимошенко: радість банкірів, гроза олігархів" >>>

Усе про дострокові вибори-2008>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини