RU

НУНС поставив "регіоналів" в один ряд із "Хамасом" і закликав підтримати Грузію

02.09.2008, 11:20

Фракція "Наша Україна - Народна самооборона" закликає парламент прийняти консолідовану позицію щодо південно-осетинського конфлікту і висловити повагу до територіальної цілісності Грузії. Про це сьогодні із парламентської трибуни сказав лідер фракції В'ячеслав Кириленко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В. Кириленко наголосив, що фракцію вразила заява керівника Партії регіонів. Він відзначив, що позиція щодо визнання незалежності Південної Осетії та Абхазії не конструктивна і суперечить нормам міжнародного права.

"Підтанцьовувати Кремлю - не личить одній із найбільших фракцій українського парламенту", - сказав В. Кириленко, додавши, що у світі ніхто не визнав незалежності Абхазії та Південної Осетії. "Якщо подивитися правді у вічі, то незалежність Південної Осетії та Абхазії визнали Росія, "Хамас", "Хезболлах" та Партія регіонів", - сказав В. Кириленко. За його словами, це не є позицією українського народу. Він також наголосив, що його фракція спокійно ставиться до різних політичних поглядів, але не може дивитися, як порушуються принципи територіальної цілісності.

Під час виступу В. Кириленка представники Партії регіонів освистували його виступ. "Якщо партію регіонів цікавить не лише свист і крик, а БЮТ не тільки власні рейтинги та рейтинги Прем'єр-міністра, сьогодні український парламент прийме консолідовану заяву щодо південно-осетинського конфлікту і висловить повагу до цілісності грузинської території", - сказав парламентар.

Крім того, народний депутат від фракції НУНС Володимир В'язівський під час виступу В. Кирленко розгорнув національний прапор Грузії і махав ним, а потім поклав прапор собі на плечі.

Нагадаємо, на думку лідера Партії регіонів Віктора Януковича, визнання Російською Федерацією незалежності Південної Осетії та Абхазії - це логічне продовження процесу розпочатого західними країнами визнанням незалежності краю Косово.

Досьє на В'ячеслава Кириленка >>>

Довідка про Блок "Наша Україна - Народна Самооборона" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини