RU

НУНС передала Яценюкові рішення про вихід із коаліції

04.09.2008, 11:56

Фракція НУНС подала спікерові рішення про вихід із коаліції. Про це сьогодні Арсеній Яценюк заявив на засіданні Верховної Ради.

"Вчора я був поінформований фракцією НУНС щодо рішення про вихід", - сказав А. Яценюк, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ. При цьому спікер наголосив, що, відповідно до норм Тимчасового регламенту Верховної Ради, це рішення набирає чинності не пізніше, ніж за 10 днів. Після цього протягом чотирьох днів воно має бути опубліковане в газеті "Голос України" та, згідно зі статтею 83 Конституції України, через 30 днів після цієї публікації має бути сформована нова коаліція. Якщо цього не буде, Президент має право припинити повноваження Верховної Ради.

А. Яценюк також наголосив, що поінформований про надходження такої заяви, але це ще не є оголошенням офіційної заяви про рішення виходу з коаліції. При цьому фракції, що не входять до складу нинішньої коаліції, - зокрема, Партія регіонів, - вимагали прочитати цю заяву та уточнити, від якого вона числа і ким підписана.

Нагадаємо, президія політради партії "Наша Україна" схвалила рішення блоку НУНС про вихід зі складу коаліції і категорично відкидає припущення про можливість входження блоку до нової парламентської більшості за участю Партії регіонів.

Досьє на Арсенія Яценюка >>>

Довідка про Блок "Наша Україна - Народна Самооборона" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини