RU

НУНС не приходитиме у парламент 10 днів

04.09.2008, 12:36

Фракція "Наша Україна - Народна самооборона" не зайде до сесійної зали Верховної Ради України, доки остаточно не буде вирішене питання про існування коаліції демократичних сил. Про це заявила депутат від НУНС Ксенія Ляпіна.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, парламентар відзначила: "Це рішення фракції, ми обговорювали сьогодні на фракції це питання". "Ви знаєте, що ми фактично закріпили своїм рішенням акт розвалу БЮТом коаліції і запропонували БЮТу повернутися у коаліційне русло… На це є 10 днів. Тому протягом цих 10 днів ми не будемо своєю присутністю освітлювати зрадницьку коаліцію БЮТ та Партії регіонів, - "наголосила К. Ляпіна.

Також К. Ляпіна пообіцяла, що якщо БЮТ не повернеться до виконання коаліційної угоди, НУНС перейде у жорстку опозицію до союзу БЮТ і Партії регіонів.

Нагадаємо, раніше фракція НУНС подала спікеру рішення про вихід із коаліції. При цьому Арсеній Яценюк наголосив, що, згідно із нормами Тимчасового регламенту Верховної Ради, це рішення набирає чинності не пізніше, ніж за 10 днів.

Досьє на Ксенію Ляпіну >>>

Довідка про Блок "Наша Україна - Народна Самооборона" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини