RU

НУНС не наполягатиме на адаптації законодавства до виборів

09.10.2008, 12:50

Фракція "Наша Україна - Народна самооборона" не наполягатиме на внесенні змін до виборчого законодавства. Про це журналістам повідомила народний депутат України від фракції НУНС Ксенія Ляпіна.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, К. Ляпіна наголосила, що до опублікування Указу Президента в друкованих ЗМІ у парламента є повноваження на зміну законодавства. Насамперед, змін потребує Державний бюджет, в якому необхідно передбачити кошти на фінансування виборчих дільниць. За її словами, ці гроші в бюджеті є.

Водночас К. Ляпіна вважає, що внести зміни до виборчого законодавства за один день неможливо. Тим більше, що узгодженого варіанту таких змін немає. "Ми провели вибори за цим виборчим законодавством, і у цьому році проведемо", - зазначила депутат, додавши, що юристи проаналізували виборче законодавство і жодних проблем для проведення виборів не побачили.

"Ми не будемо наполягати на внесенні змін до виборчого законодавства", - резюмувала К. Ляпіна.

Нагадаємо, учора Президент повідомив про розпуск парламенту. Сьогодні на сайті глави української держави було оприлюднено Указ Президента "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України VI скликання і призначення позачергових виборів" № 911/2008.

Скільки коштів потрібно для проведення передвиборчої кампанії >>>

Досьє на Ксенію Ляпіну >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини