RU

НТВ спотворив інформацію про мобілізацію - Держприкордонслужба

02.04.2014, 15:39
НТВ спотворив інформацію про мобілізацію  - Держприкордонслужба - Фото
f9a30cd58b9d5d986aa8cad86672219c.jpg

Російські журналісти продовжують спотворено подавати інформацію про події в Україні, у тому числі дані про часткову мобілізацію в Україні. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України.

"Цього разу кореспонденти, які співпрацюють з телеканалом НТВ, попередньо спровокувавши безлад, намагалися дискредитувати кампанію по частковій мобілізації до Збройних Сил України та підрозділів Держприкордонслужби у Донецькій області", - йдеться в повідомленні.

Державна прикордонна служба повідомляє, що план мобілізації до її лав виконується в повному обсязі. З покликаними військовослужбовцями проводиться робота з вивчення їх морально-психологічного стану. Щоденні заняття з фізичної, професійної та вогневої підготовки дозволяють в найкоротші терміни відновити рівень військової майстерності відмобілізованих чоловіків. "Вони забезпечені всім необхідним майном і після короткого курсу підготовки направляються в підрозділи охорони кордону. Державна прикордонна служба офіційно заявляє, що військовослужбовці, які прибули для посилення державного кордону, демонструють високий патріотизм і розуміння відповідальності за захист Батьківщини", - йдеться в повідомленні.


Сюжет НТВ з Маріуполя

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини