RU

Інтернет-армія: в РФ створили війська інформаційних операцій

12.05.2014, 16:42
Інтернет-армія: в РФ створили війська інформаційних операцій - Фото
Фото: EPA
У Збройних силах Росії з'явився новий вид військ - війська інформаційних операцій. Про це повідомляє ІТАР-ТАРС з посиланням на джерело в Міноборони РФ.

За його словами, головне призначення нових військ - захист російських військових систем управління та зв'язку від кібертероризму і надійне закриття інформації, яка проходить по ним.

"Пропозиція про створення такої структури, призначеної для кібернетичного та інформаційного протиборства з вірогідним супротивником, знаходилася в опрацюванні не один рік. Торішні викриття екс-співробітником ЦРУ Едвардом Сноуденом глобальної електронного стеження з боку АНБ США тільки прискорили процес прийняття рішення", - сказав співрозмовник.

До складу нових військ увійдуть частини і підрозділи у військових округах і на флотах, укомплектовані висококваліфікованими фахівцями: математиками, програмістами, інженерами, криптографами, зв'язківцями, офіцерами радіоелектронної боротьби, перекладачами та іншими.

"Керівником нової структури призначений воєначальник у генеральському званні", - додав співрозмовник.

Читайте також: Вторгнення в Україну: останні події в Донбасі та КримуЯкщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини