RU

Інтернет-опитування: за українською корупцією стоїть Росія

17.06.2011, 12:00
Інтернет-опитування: за українською корупцією стоїть Росія - Фото
eb50da5bc3f9ceee45b138d866256bfe.jpg

Інтернет-опитування: за українською корупцією стоїть Росія

Згідно з результатами опитування на проекті "ЛІГА.Рейтінги", його учасники підтримують заяву голови виконкому партії Наша Україна Сергія Бондарчука про те, що Росія створила канал легальної корупції для українських чиновників. Інакше кажучи, Наша Україна звинувачує Росію на підтримку української корупції.

69% тих, що проголосували підтримують обвинувальну заяву партії Віктора Ющенка на адресу Росії, 23% не згодні з твердженням, що українські корупціонери на держслужбі з'явилися "з легкої руки" РФ. 8% байдужі до того, що думають і кажуть у Нашій Україні про корупцію. З результатами голосування можна ознайомитися тут>>>

Нагадаємо, керівник виконкому Нашої України заявив, що Росія створила унікальний канал легальної корупції для українських чиновників. "За ефемерними знижками на газ приховується можливість зацікавити українських чиновників до особистого інтересу. Не в інтересах країни. Проблема наша полягає у тому, що Радянський Союз ще не розвалився до кінця, а Україна досі не стала незалежною країною. А стане незалежною тільки тоді, коли розріже цю так звану газову пуповину", - сказав політик.

Голосування на проекті "ЛІГА.Рейтінги" не є соціологічним дослідженням


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини