RU

Інтернет-опитування: яка причина "шпигунського" скандалу між Україною і Чехією?

17.05.2011, 17:15
Інтернет-опитування: яка причина
438167423987d52b88099a15edb9e9b2.jpg

Інтернет-опитування: яка причина "шпигунського" скандалу між Україною і Чехією?

Україна видворяла двох співробітників секції військового аташе чеського посольства, звинувативши їх у тому, що вони використали свій "дипломатичний статус для збору інформації, яка вважається державною таємницею".

Перший віце-прем'єр і глава МЗС Чехії Карел Шварценберг заявив, що такий крок може бути помстою за надання політичного притулку екс-міністру економіки Богдану Данилишину. У свою чергу, Міністерство закордонних справ України заперечує наявність зв'язку між оголошенням персонами нон грата двох співробітників військового аташата Чехії і наданням політичного притулку Б.Данилишину.

Пізніше стало відомо, що Чехія може вислати когось з українських дипломатів у відповідь на висилку своїх дипломатів з України. У МЗС України рішення чеських колег вислати одного з співробітників Посольства України у Чеській Республіці вважають неадекватним.

На порталі ЛІГА.net стартувало опитування з метою з'ясувати в інтернет-користувачів, яка причина "шпигунського" скандалу між Україною і Чехією. Приєднатися до голосування >>>

Опитування не є соціологічним дослідженням


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини