RU

Інтернет-опитування: як оцінюєте рік президентства Януковича?

21.02.2011, 13:40
Інтернет-опитування: як оцінюєте рік президентства Януковича? - Фото
464f546e985365bed0d884e54a486be1.jpg

Інтернет-опитування: як оцінюєте рік президентства Януковича?
25 лютого виповнюється рік, як Віктор Янукович вступив на пост Президента України. Рік президентства, що минає, ознаменувався грандіозними змінами у багатьох сферах життя країни.

Так, було створено нову парламентську коаліцію "Стабільність і реформи", а також новий Кабінет Міністрів на чолі з Миколою Азаровим.

У квітні В.Янукович і Президент РФ Дмитро Медвєдев підписали історичні "харківські угоди", за якими, зокрема, продовжується термін перебування в Україні російського Чорноморського флоту, в обмін на це Україна отримує знижку на газ. Деякі вважають такі угоди державною зрадою.

Нарівні з потеплінням відносин із Росією європейські перспективи стали туманнішими. Так, з Європи вже звучать заяви про те, що Україна більш не є пріоритетом у регіоні.

Крім того, Чехія надала політичного притулку екс-міністру економіки України Богдану Данилишину. Отже, як зазначають експерти, Євросоюз визнав наявність в Україні політичних репресій. Підтвердженням тому, за словами політиків і правозахисників, стають численні кримінальні справи, порушені проти колишніх чиновників. Деякі з них, як, наприклад, екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, досі перебувають у СІЗО.

Осінь 2011 року ознаменувалася скасуванням конституційної реформи. 1 жовтня України повернулася до редакції Основного Закону 1996 року. У результаті - президентсько-парламентська республіка і значно розширені повноваження Президента.

Взимку Віктор Янукович підписав скандальний Податковий кодекс. Під час проходження кодексу в парламенті підприємці влаштували широкомасштабні акції протесту і добилися деяких послаблень. Однак податкова реформа не додала популярності владі.

Через декілька днів Президент почав адмінреформу, внаслідок якої були ліквідовані декілька міністерств і відомств, істотно скорочено апарат уряду.

На порталі ЛІГА.net стартувало опитування з метою з'ясувати в інтернет-користувачів, яку оцінку вони ставлять Президенту України Віктору Януковичу за перший рік роботи на посту голови держави (за п’ятибальною системою)? Приєднатися до голосування >>>

Опитування не є соціологічним дослідженням

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини