RU

Інтернет-опитування: справу Луценка повинен розглядати суд присяжних

20.05.2011, 18:00
Інтернет-опитування: справу Луценка повинен розглядати суд присяжних - Фото
ba660b4a868ed107aa90127d182dbec3.jpg

Інтернет-опитування: справу Луценка повинен розглядати суд присяжних

Згідно з результатами опитування на проекті "ЛІГА.Рейтінги", його учасники підтримують екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка у бажанні добитися розгляду його справи судом присяжних. В Україні тільки суд присяжних, на їхню думку, може прийняти справедливий вирок.

82% тих, що проголосували, вважають, що вимога Ю.Луценка щодо суду присяжних справедлива, і має бути схвалена Генпрокуратурою, 11% не підтримують екс-міністра, і вважають, що його повинен судити той суд, який буде призначений державою, і 7% байдужі до того, хто і як буде судити Ю.Луценка. З результатами голосування можна ознайомитися тут>>>

Нагадаємо, 16 травня лідер "Народної самооборони", що перебуває у лікарні подав до Генеральної прокуратури клопотання про те, щоб його справу розглядав суд присяжних. "Отже, я, Луценко Ю.В., маю право на розгляд кримінальної справи справедливим, неупередженим і незалежним судом, встановленим законом. Таким законом є Конституція України, яка має вищу юридичну силу, і положеннями ст. 124, 127, 129 встановлює, що судочинство в Україні здійснюється судом присяжних", - сказано у клопотанні.

Голосування на проекті "ЛІГА.Рейтінги" не є соціологічним дослідженням


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини