RU

Інтернет-опитування: що означає арешт Гриценка?

28.01.2011, 15:35
Інтернет-опитування: що означає арешт Гриценка? - Фото
146d844be07f806c55a72c3d7485725a.jpg

Інтернет-опитування: що означає арешт Гриценка?

Вчора Центральний районний суд Сімферополя постановив заарештувати екс-спікера і депутата кримського парламенту Анатолія Гриценка на два місяці. Того ж дня йому було пред'явлено обвинувачення у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 статті 365 КК (перевищення влади або службових повноважень). За даними прокуратури, йдеться про незаконне вилучення земель військового радгоспу "Азовський". Слідство вважає, що А.Гриценко, будучи главою Ленінської райдержадміністрації, здійснив дії, спрямовані на незаконне відчуження земель площею 4,8 тис. га.

Сьогодні щодо А.Гриценка була порушена ще одна справа за тією ж статтею, тепер вже у зв'язку з орендою апартаментів санаторію "Росія". А.Гриценку інкримінують перевищення службових повноважень при розпорядженні майном республіканського санаторію "Росія". Встановлено, що чиновник прийняв рішення про передачу будівлі котеджу апартаментів в оренду без винесення питання на розгляд кримського парламенту. До того ж орендна ставка, за даними прокуратури, була явно занижена, внаслідок чого державі завдано збиток майже на 200 тис. грн.

Водночас депутат з опозиційної фракції БЮТ Андрій Сенченко називає арешт колишнього спікера Верховної Ради Криму політичною розправою. "Це політична розправа, тому що Гриценко у Партії регіонів мав свою думку на розвиток ситуації в Криму і чинив опір приходу "макіївських". Це просто розплата, війна з інакомисленням всередині Партії регіонів", - наголосив А.Сенченко.

Народний депутат з фракції НУНС Геннадій Москаль пов'язує цей арешт з бажанням кримської Партії регіонів очиститися від його гріхів. "У цій справі зведено дві складові: корупція і політика. Гриценко був замішаний не в одному корупційному скандалі. До того ж він, перебуваючи у Партії регіонів, складав деяку опозицію нинішньому главі Радміну Джарти", - сказав Г.Москаль.

На порталі ЛІГА.net стартувало опитування з метою з'ясувати в інтернет-користувачів, що означає арешт Анатолія Гриценка - екс-спікера Верховної Ради Криму, депутата кримського парламенту від Партії регіонів. Приєднатися до голосування >>>

Анатолій Гриценко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини