RU

Інтернет-опитування: що буде з рейтингом Тимошенко у разі арешту?

25.05.2011, 16:05
Інтернет-опитування: що буде з рейтингом Тимошенко у разі арешту? - Фото
68c7d47281ba8db74c3e754de879d6d8.jpg

Інтернет-опитування: що буде з рейтингом Тимошенко у разі арешту?
Печерський суд дозволив арештувати лідера ВО "Батьківщина" Юлію Тимошенко "для того, щоб виключити можливість зриву слідчих дій - як самою Тимошенко, так і її захисниками". Однак вчора Ю.Тимошенко уникла арешту. Перший заступник генерального прокурора України Ренат Кузьмін пояснив це так: "Вона систематично зривала слідчі дії. Якби вони були зірвані і сьогодні, то слідчий змушений був би застосувати таку жорстку міру. Але Юлія Володимирівна добровільно з'явилася до слідчого, очевидно, знаючи про рішення суду і передбачаючи можливі негативні наслідки".

Депутат з фракції Партії регіонів Олег Надоша, відповідаючи на питання про те, що арешт Ю.Тимошенко лише підніме їй рейтинг, сказав: "Боятися рейтингів - гальмувати країну". Політик наголосив, що якщо звинувачення будуть жорсткими, на підставі документів, то хвилювань не буде.

На порталі ЛІГА.net стартувало опитування з метою з'ясувати в інтернет-користувачів, як вплине можливий арешт на політичний рейтинг Юлії Тимошенко. Приєднатися до голосування >>>

Опитування не є соціологічним дослідження

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини