RU

Інтернет-опитування: навіщо українців відправляють у Кот-д’Івуар?

09.02.2011, 14:20
Інтернет-опитування: навіщо українців відправляють у Кот-д’Івуар? - Фото
28323b21b1f7902cbd9bff9691dadb01.jpg

Інтернет-опитування: навіщо українців відправляють у Кот-д’Івуар?

Верховна Рада схвалила рішення Президента України направити на три місяці миротворчий контингент у Кот-д'Івуар. Водночас глава Комітету ВР з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко заявив: "Цей перший бойовий підрозділ, не миротворчий. Це ударні вертольоти, що мають ракетну стрілецьку зброю, які стрілятимуть. Це пряма загроза нашим солдатам".

МЗС, відповідаючи на коментарі політиків, пояснив, що українські бойові вертольоти Мі-24 у місіях ООН використовуються виключно з метою заборони, тобто демонстрації, а не застосування сили. "Завдання, які будуть стояти перед вертолітним підрозділом України у Кот-д'Івуарі, не відрізняються від завдань, які вони вже який рік виконують у складі місії ООН у Ліберії: це перевезення персоналу і засобів логістичного забезпечення місії, повітряне спостереження, моніторинг і розвідка, патрулювання, медична евакуація, участь у пошуково-рятувальних операціях", - пояснив прес-секретар МЗС Олександр Дікусаров. За його словами, операція ООН у Кот-д'Івуар - одна із наймасштабніших інтернаціональних місій ООН у світі, до її складу входять представники 52 держав-членів ООН.

На порталі ЛІГА.net стартувало опитування з метою з'ясувати в інтернет-користувачів, для чого Президент і парламентська більшість відправляють українських миротворців у Кот-д’Івуар. Приєднатися до голосування >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини