RU

Інтернет-опитування: кого звільнити з уряду?

16.05.2011, 13:45
Інтернет-опитування: кого звільнити з уряду? - Фото
96e4778c2c555bddf93aaf6854b36d73.jpg

Інтернет-опитування: кого звільнити з уряду?

Днями Президент України Віктор Янукович виступив з критикою на адресу уряду.

Так, серед перших, хто отримав президентський доганяй став міністр освіти і науки України Дмитро Табачник. В.Янукович розкритикував його законопроект про вищу освіту. Звернув глава держави увагу міністра на проблему нестачі у країні дитячих садків. Ще жорсткіше розкритикував В.Янукович роботу міністра охорони здоров'я Іллі Ємця. "Вже пройшов час адаптації міністра охорони здоров'я, Миколо Яновичу, але я не бачу результатів. Відверто вам кажу, я вже вам робив зауваження і ще раз хочу сказати: мене не задовольняє та ситуація, яка сьогодні склалася у Міністерстві охорони здоров'я. І не тільки мене", - сказав Президент. Обурився гарант Конституції і тим, що досі не був вироблений єдиний підхід до тарифоутворення у житлово-комунальному господарстві.

Підбиваючи підсумки на "розборі польотів", В.Янукович запропонував М.Азарову готуватися до звільнення деяких "реформаторів", що демонструють "формальне ставлення до реалізації реформ у країні". "Сьогодні вже настав час робити висновки і усувати від реформаторської роботи тих людей, які не хочуть або не можуть ефективно її виконувати. У короткий термін - до кінця травня - готуйте пропозиції щодо кадрових змін... У всіх напрямах, де у нас вже почалися реформи, повинні бути виконавці, в яких "очі горять", - звернувся Президент до М.Азарова.

На порталі ЛІГА.net стартувало опитування з метою з'ясувати в інтернет-користувачів, кого треба звільнити з уряду М.Азарова. Приєднатися до голосування >>>

Опитування не є соціологічним дослідженням

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини