RU

Інтернет-опитування: кабмін Азарова знищує робочі місця

22.06.2011, 14:50
Інтернет-опитування: кабмін Азарова знищує робочі місця - Фото
95bf642516528d8855c6918987f94d8a.jpg

Інтернет-опитування: кабмін Азарова знищує робочі місця

Згідно з результатами опитування на проекті "ЛІГА.Рейтинги", його учасники розділяють думку народного депутата Анатолія Гриценка про те, що уряд проводить політику знищення робочих місць в Україні.

92% тих, що проголосували, вважають, що діяльність Кабміну Миколи Азарова веде до збільшення безробіття у країні, 6% не згодні з Гриценком і вважають, що влада проводить зважену трудову політику, 2% байдужі до того, що відбувається з робочими місцями в Україні, і що з цього приводу думає депутат Гриценко. З результатами голосування можна ознайомитися тут>>>

Нагадаємо, 16 червня лідер партії Громадськапозиція А.Гриценко заявив, що першочерговим завданням сьогодні має стати створення робочих місць, однак влада проводить протилежну політику. "Азаров заявляє, що рівень безробіття у країні 2%, але цьому ніхто не вірить. Насправді, близько 30% українців не мають роботи", - заявив екс-міністр оборони. За його словами, робочі місця знищуються у двох напрямах: через пов'язані кредити під гарантії уряду і багатоміліардний потік контрабанди, який "кришуют" правоохоронні органи.

Голосування на проекті "ЛІГА.Рейтинги" не є соціологічним дослідженням


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини