RU

Інтернет-опитування: чому скоротили заступників Льовочкіна?

07.04.2011, 12:40
Інтернет-опитування: чому скоротили заступників Льовочкіна? - Фото
f9fd4fcb1eb7f15cb8bb7865d62ca693.jpg

Інтернет-опитування: чому скоротили заступників Льовочкіна?
Віктор Янукович скоротив штат президентської Адміністрації. Під звільнення потрапили шість заступників Сергія Льовочкіна: Ганна Герман, Олена Лукаш, Юрій Добрий, Андрій Гончарук, Андрій Портнов і Марина Ставнійчук, чия кар'єра у президентській Адміністрації виявилася найкоротшою в історії. Тепер у глави АП всього три зами: перший заступник - креатура Рината Ахметова Ірина Акімова і два зами звичайних - Станіслав Скубашевський і Олег Рафальський. Офіційна аргументація президентського рішення - "оптимізація з метою підвищення ефективності".

Глава Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко, відповідаючи на питання, про що свідчать кадрові перестановки в Адміністрації Президента (АП), сказав: "Ні про що особливе ці перестановки не свідчать. Йде звичайний процес оптимізації структури АП відповідно до змін, що відбуваються і в інших органах влади, зрозуміло, враховуючи бачення глави АП. Політолог наголосив, що "всі залишилися на своїх місцях, змінився тільки статус".

У свою чергу, політолог Віктор Небоженко вважає, що внутрішня кадрова боротьба у межах Адміністрації робить сильнішим і впливовішим її керівника.

На порталі ЛІГА.net стартувало опитування з метою з'ясувати в інтернет-користувачів, чому скоротили шість заступників глави Адміністрації Президента. Приєднатися до голосування >>>

Опитування не є соціологічним дослідженням

Адміністративна реформа: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини