RU

Інтернет-опитування: чому порушили справу проти Кучми?

23.03.2011, 13:10
Інтернет-опитування: чому порушили справу проти Кучми? - Фото
fb66395477e439d20172f6a62a5a8606.jpg

Інтернет-опитування: чому порушили справу проти Кучми?

Щодо другого Президента України Леоніда Кучми порушено кримінальну справу. Він підозрюється у причетності до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе і незаконних дій щодо журналіста Подольського.

У межах справи, за словами першого заступника Генерального прокурора Рената Кузьміна, до вбивства Г.Гонгадзе буде перевірена причетність спікера Володимира Литвина. "Щодо Володимира Литвина, то у межах кримінальної справи, яка розслідується, будуть перевірені всі версії", - зазначив він.

Однак лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає, що ця справа - всього лише блеф і показуха. "Це така "народна гра" у "справедливого" Януковича, яка нічим не закінчиться", - наголосила вона.

У свою чергу політолог Вадим Карасьов назвав три складові цієї справи. "По-перше, Янукович хоче показати, що доведе до кінця справу, яку не зміг довести до кінця Ющенко. По-друге, це сигнал всім, у кого є гріхи, скелети у шафі, що проти них можуть бути порушені кримінальні справи… По-третє, це сигнал Заходу, що Янукович - це Президент закону, і, незважаючи на заслуги тих чи інших політиків, вони будуть віддані суду, якщо для того будуть правові підстави", - сказав він.

На порталі ЛІГА.net стартувало опитування з метою з'ясувати в інтернет-користувачів, чому Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти Леоніда Кучми. Приєднатися до голосування >>>

Опитування не є соціологічним дослідженням

Леонід Кучма: біографія та добірка новин>>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини