RU

Інтернет-опитування: чи повинні чиновники декларувати витрати - свої і родичів?

15.04.2011, 13:13

Верховна Рада 8 квітня після тривалих дискусій і далеко не з першої спроби прийняла антикорупційний закон Президента Віктора Януковича, який, серед іншого, передбачає декларування прибутків і витрат чиновниками і членами їхніх сімей.

При доопрацюванні законопроекту народні депутати підтримали заміну строку "близькі особи" на "члени сім'ї" у всіх частинах документа, де згадується декларування прибутків і витрат. Під поняттям "члени сім'ї" відтепер маються на увазі особи, що перебувають у шлюбі, їхні діти, особи, що перебувають під опікою і опікуванням, інші особи, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права і обов'язки, зокрема особи, які спільно проживають, але не перебувають у шлюбі.

До того ж депутати встановили планку декларування витрат чиновників. Раніше чиновникам пропонувалося декларувати всі свої витрати, що перевищують середньомісячну зарплату. У результаті держслужбовці будуть декларувати тільки витрати, що перевищують 50 тис. грн.

У зв'язку з цими законодавчими новаціями на порталі ЛІГА.net стартувало опитування "Декларація витрат чиновників", мета якого - з'ясувати в інтернет-користувачів, чи треба, на їхній погляд, змушувати українських чиновників декларувати не тільки прибутки, але й витрати - свої і близьких родичів? Приєднатися до голосування >>>

Корупція і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини