RU

Інтернет-опитування: чи буде у "справи Гонгадзе" об'єктивний фінал?

29.03.2011, 09:50
Інтернет-опитування: чи буде у
0274610380f67a6460e0892248e35c66.jpg

Інтернет-опитування: чи буде у "справи Гонгадзе" об'єктивний фінал?

Генпрокуратура порушила кримінальну справу щодо Леоніда Кучми. За словами першого заступника Генпрокурора Рената Кузьміна, Л.Кучма підозрюється у перевищенні повноважень, дачі незаконних розпоряджень керівництву Міністерства внутрішніх справ, що призвело до вбивства Георгія Гонгадзе.

Однак українські експерти не вірять у те, що щодо Л.Кучми встановлять обвинувальний вирок. Так, експерти, опитані Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва, вважають, що Л.Кучма або буде реабілітований під час судового процесу, або не буде притягнутий до відповідальності внаслідок завершення терміну давності в десять років. Невелика кількість респондентів допускає, що справу розвалять ще до суду або вона буде тягнутися дуже довго і нічим не закінчиться.

Жоден експерт не вважає, що відкриття кримінальної справи проти Л.Кучми було викликано бажанням влади встановити справедливість і покарати винних за вбивство Георгія Гонгадзе.

На порталі ЛІГА.net стартувало опитування з метою з'ясувати в інтернет-користувачів, чи вірять вони в об'єктивний фінал розслідування "справи Гонгадзе" незалежно від істинних причин порушення кримінальної справи проти Леоніда Кучми? Приєднатися до голосування >>>

Опитування не є соціологічним дослідженням

Леонід Кучма: біографія та добірка новин>>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини