RU

Інтер міг дістатися синові Януковича, - ЗМІ

08.02.2013, 13:54
Інтер міг дістатися синові Януковича, - ЗМІ - Фото
14b52070ab9f4601469a39bc0a6d2b58.jpg
Валерія Хорошковського поставили перед вибором: публічно продати Інтер Сергію Льовочкіну та Дмитру Фірташу або без розголосу синові президента Олександру Януковичу. Так стверджує джерело в Group DF, якого цитує Комерсант-Україна.

"У такому випадку не дивно, що він вибрав Сергія Льовочкіна. Цей варіант влаштовує обидві сторони - як Дмитра Фірташа, так і президента. З одного боку, пана Льовочкіна давно записували в неформальне угруповання, що діє в інтересах пана Фірташа. Але, з іншого, він є довіреною особою президента - інакше він не зміг би стати головою його адміністрації", - вважає директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Однак інформаційна політика каналу, яка наприкінці минулого року стала куди більш опозиційною, ніж раніше, тепер може змінитися. "Оголошення про те, що Сергій Льовочкін став співвласником Інтера, дає логічне пояснення тому, чому тепер політика каналу стане пропрезидентською - адже Інтер належить голові його адміністрації", - зазначає Карасьов.

"Наскільки мені відомо, на посаду голови відділу інформаційної політики можуть призначити колишнього ведучого Євгена Кисельова. А до його роботи в плані прозорості виникали питання", - відзначає генеральний продюсер П'ятого каналу, народний депутат від Батьківщини Юрій Стець. "Поки це чутки, які я не вважаю за потрібне коментувати", - заперечив незабаром сам Кисельов.

Фірташ заявив про намір підвищити прибутковість Інтера, а для цього йому доведеться миритися з опозиційними поглядами на своєму каналі. "Рейтинги нового ток-шоу Анни Безулик Справедливість показали, що попит на критичну інформацію в суспільстві зараз вкрай високий", - відзначає директор Інституту масової інформації, член громадської ради Інтера Вікторія Сюмар.

Читати ще:
Приз залишається в студії. Кому заплатить податки продавець Інтера
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини