RU

Інтер готує звернення до суду та ГПУ з приводу рішень Нацради

19.02.2015, 11:32
Інтер готує звернення до суду та ГПУ з приводу рішень Нацради - Фото
115f6cb75833a4bae6db528bdec820d9.jpg
Телеканал Інтер заявляє, що дії членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення незаконні і "продовжують політику рейдерства влади" відносно Інтера. Про це йдеться в заяві прес-служби телеканалу від 19 лютого.

"В Україні під надуманим приводом здійснюється наступ на свободу слова і незаконне захоплення першого по популярності телеканалу, що належить, зокрема, опозиційному депутату", - така озвучена суть скарг телеканалу.

Власники телеканалу вважають, що ряд останніх рішень Нацради, в тому числі і друге попередження, незаконні. На підставі цих позаправових дій державного регулятора Інтер вже готує звернення до суду та до Генеральної прокуратури України.

Представники телеканалу стверджують, що перевіряючий від Нацради Дмитро Швидченко під час моніторингу "поводився упереджено і перевищував повноваження", а також "явно шукав причини для рейдерства". Інтер побоюється, йдеться в повідомленні, що Нацрада "шукає формальні причини для відбору ліцензії у опозиційного телеканалу".

Телеканал заявляє про системний наступ влади на ЗМІ та оцінює такі кроки Нацради як суперечні демократичним принципам і такі, які становлять тиск на свободу слова.

15 січня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила телеканалу Інтер попередження по всіх трьох його ліцензіями (на супутникове, цифрове і ефірне аналогове мовлення) за результатами моніторингу його ефіру в новорічну ніч. Нагадаємо, тоді Інтер транслював російську новорічну передачу за участю осіб, які  активно підтримують окупацію Криму і війну РФ проти України.

У експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів рекомендували у зв'язку зі згаданим вище інцидентом позбавити телеканал ліцензії на мовлення.

Читайте також: Пристрасті по Інтеру: чи вдалося каналу вийти сухим з води

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини