RU

Інтеграція в ЄС: Кожара в Раді вирішив не згадувати Тимошенко

05.07.2013, 10:59
Інтеграція в ЄС: Кожара в Раді вирішив не згадувати Тимошенко - Фото
Леонід Кожара
Міністр закордонних справ України Леонід Кожара розповів про те, чого чекають від України європейці напередодні підписання угоди, про Юлію Тимошенко - ні слова. Свою позицію міністр виклав, виступаючи в парламенті під час години запитань до уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, міністр заявив, що увага європейських партнерів прикута насамперед до таких питань як удосконалення законодавства про вибори, реформування системи правосуддя та правоохоронних органів, боротьба з корупцією і поліпшення бізнес-клімату в країні. Він також підкреслив, що представники ЄС відзначають прогрес у проведенні реформ в Україні. "Але попереду ще багато роботи, перш за все у сфері законотворчості", - додав він.

Кожара зазначив, що головне завдання на сьогоднішній день - продемонструвати позитивну динаміку процесів модернізації країни. Кожара також повідомив, що в Україні завершується міжвідомче узгодження тексту угоди про асоціацію. "Плануємо завершити цей процес до кінця липня і передати узгоджений текст до Міністерства юстиції для юридичного висновку", - сказав він.

Нагадаємо, звільнення Тимошенко - одна з ключових вимог Євросоюзу щодо підписання угоди про асоціацію. Формально в ЄС кажуть про виборче застосування правосуддя в Україні, але в бесідах з журналістами дають зрозуміти, що йдеться саме про Тимошенко.

Досьє на Леоніда Кожару
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини