RU

Інститут країн СНД в Україні пропонують закрити

25.03.2011, 15:40

Закрити філію інституту країн СНД в Україні вимагає від влади народний депутат із фракції НУНС, член партії "За Україну!" Ярослав Кендзер.

Нардеп переконаний, що діяльність цієї структури спрямована "виключно на приниження всього українського: мови, культури, історії". "Якщо у нинішньої влади є хоч крапля української гідності, вона повинна негайно анулювати свідоцтво про реєстрацію цього, з дозволу сказати, інституту", - наголосив Я.Кендзер.

"Сьогодні директор інституту Корнілов апелює до російської влади з вимогою висловити невдоволення діями Шустера, ведучого українського державного телеканалу. Тому мені незрозуміло, громадянином якої країни є цей діяч?", - зазначив нардеп.

"На ці питання також повинні дати відповідь правоохоронні органи", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше директор філії інституту країн СНД в Україні В.Корнілов закликав російську владу висловили невдоволення діями журналіста С.Шустера. "Те, що він творить зараз на державному телебаченні, розпалюючи ненависть до Росії за гроші українських платників податків, не вписується ні в які рамки", - заявив він.

Ярослав Кендзер: біографія та добірка новин>>>
Володимир Корнілов: біографія та добірка новин >>>
Савик Шустер: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини