RU

Інспектори втручаються в екзаменаційний процес ВНЗ - Гриневич

15.01.2014, 13:29
Інспектори втручаються в екзаменаційний процес ВНЗ - Гриневич - Фото
Лілія Гриневич (фото - Facebook)
Перевірки в Київському національному університеті імені Шевченка припинені, - повідомляють у парламентському комітеті з питань науки та освіти. Однак є інформація про такі перевірки в КПІ та педуніверситеті імені Драгоманова. Під виглядом перевірки об'єктивності оцінювання інспектори втручаються в екзаменаційний процес. Про це заявила голова комітету ВР з питань науки і освіти Лілія Гриневич, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"У нас є свідчення очевидців, що під час перевірок члени комісії втручаються в екзаменаційний процес, і саме з цим пов'язані протести студентів", - сказала вона.

Зокрема, за словами Гриневич, інспектори переглядають журнали відвідувань, рекомендують викладачам, які оцінки ставити, а також іноді рекомендують по ходу іспиту змінити його форму, наприклад, з письмової на усну.

Гриневич підкреслила, що таке втручання перешкоджає об'єктивному оцінюванню і нормальній атмосфері на іспитах. Вона також повідомила, що звернулася з листом до міністра науки і освіти Дмитра Табачника з даного приводу, але відповіді ще не отримала. У своєму зверненні Гриневич цікавиться, в яких вузах ще плануються такі перевірки і вимагає припинити їх як такі, що перешкоджають об'єктивності оцінювання і надають тиск на студентів та викладачів.

Нагадаємо, сьогодні студенти Київського університету імені Тараса Шевченка заявили про намір розпочати голодування, вимагаючи припинити перевірку Державної інспекції навчальних закладів, яка в період з 11.01.14 по 25.01.14 проводить, на думку студентів, позапланову перевірку київських вузів.

Присутність цієї інспекції студенти розцінили як "репресії щодо учасників та небайдужих до подій, пов'язаних з Євромайданом".

Після цього в МОН повідомили, що на сьогодні інспекція завершила свою роботу в КНУ імені Шевченка.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини