RU

ЄНП: Асоціації не буде без звільнення Тимошенко й Луценка

01.03.2012, 17:17
ЄНП: Асоціації не буде без звільнення Тимошенко й Луценка - Фото
Фото: EPA
Європейська народна партія (ЄНП) поділяє позицію Європейського парламенту та урядів Євросоюзу в тому, що угода про партнерство й асоціацію між Україною і ЄС не повинно бути підписана й ратифікована, поки лідери української опозиції перебувають за гратами і не можуть взяти участь у виборах.

"ЄНП закликає владу України дотримуватися свої зобов'язання щодо забезпечення відповідності наступних парламентських виборів міжнародним стандартам з повноцінною участю, в тому числі у виборчій кампанії, опозиційних політиків і лідера опозиції Юлії Тимошенко", - йдеться у прийнятій сьогодні на президії ЄНП резолюції, текст якої наводить прес-служба партії Батьківщина.

ЄНП стурбована руйнацією судової системи в Україні. "Партія закликає владу України внести поправки до Кримінального кодексу відповідно до міжнародних і європейських стандартів, а також припинити переслідування політичної опозиції", - наголошується в документі.

Європейська народна партія глибоко стурбована станом здоров'я Тимошенко та Юрія Луценка, а також небезпечними для здоров'я умовами їх утримання у в'язниці й звертає увагу на відвідування міжнародних медичних експертів. "ЄНП закликає владу України не ставити під сумнів їхні висновки й виконати їх медичні рекомендації і, в разі необхідності, дозволити лікування за межами тюремної системи", - йдеться в резолюції.

"ЄНП просить владу України дозволити проведення аналогічних незалежних міжнародних медичних обстежень в майбутньому на регулярній основі, а також регулярних токсикологічних аналізів в незалежних лабораторіях в Європейському Союзі", - підкреслюється в документі.

Європейська народна партія вимагає негайного звільнення Тимошенко, Луценка та інших політичних в'язнів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини