RU

Іноземним лікарям ще не дали допуск до Тимошенко, - Власенко

08.02.2012, 16:41
Іноземним лікарям ще не дали допуск до Тимошенко, - Власенко - Фото
Сергій Власенко
Захисник екс-прем'єр-міністра Сергій Власенко стверджує, що, незважаючи на обіцянки, влада досі не надала незалежній медичній комісії дозвіл на обстеження стану здоров'я Юлії Тимошенко в Качанівській виправній колонії.

Як повідомляє офіційний сайт Тимошенко, Власенко уточнив: "Держава, тобто Міністерство охорони здоров'я, Генеральна прокуратура, Державна пенітенціарна служба, весь час створює якісь перешкоди для незалежного обстеження".

За його інформацією, сьогодні в державних органах проходила чергове нарада за участю представників дипломатичних представництв Канади та Німеччини про допуск іноземних лікарів до Тимошенко. "Німецькі та канадські лікарі готові приїхати в будь-який момент. Але при цьому влада України вже другий тиждень придумує якісь відмовки", - зазначив Власенко.

Нагадаємо, захисник Тимошенко, раніше лідер фракції БЮТ Андрій Кожем'якин заявляв, що міжнародний медичний консиліум повинен дати незалежну оцінку здоров'ю Тимошенко до 8 лютого. За його словами, увійти до складу незалежної медичної комісії погодилися п'ять українських лікарів, а також іноземні фахівці - два з Німеччини, по три з Канади і Червоного хреста.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини