RU

Нову людину в АП пов'язують з "іграми Льовочкіна": Вона буде, як Чепак і Герман

04.04.2011, 13:35
Нову людину в АП пов'язують з
8090149b204faf1240573a4f01dd9fd1.jpg

Нову людину в АП пов'язують з "іграми Льовочкіна": Вона буде, як Чепак і Герман
Призначення представника України в Європейській комісії "За демократію через право" (Венеціанська комісія) Марини Ставнійчук (на фото) на посаду заступника глави Адміністрації Президента (АП) є результатом політичних ігор всередині АП. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив директор Соціологічної служби "Український барометр", політолог Віктор Небоженко.

"Я не думаю, що Янукович грає в якісь тонкі кадрові ігри. Це, передусім, ігри всередині АП. Ставнійчук покликана бути опонентом для Портнова, точно оскільки зараз Дарка Чепак виступає противагою впливу Ганни Герман. Коли в АП з'явиться економіст у противагу Акімової, тоді там сформується своя система балансів і противаг", - наголосив В.Небоженко.

Відповідаючи на питання, хто стоїть за цим кадровим призначенням, політолог зазначив, що у таких випадках "головна зацікавлена сторона - глава АП". "Але, швидше, це робиться у зв'язку з посиленням ролі АП щодо Кабміну. Природно, що всі фінансово-промислові групи хочуть мати противаги на Банковій", - додав він.

До того ж В.Небоженко висловив переконаність, що, працюючи в АП, "людина повинна дотримуватися політичних поглядів свого начальника". "Але скандал навіть не у тому, що Ставнійчук пішла працювати в АП. Головне тут те, що реанімувати і абсолютизувати зв'язок між Ющенком і Януковичем, показується їхня взаємодія на рівні кадрових відносин. Без Ющенка, без його позиції Ставнійчук в АП не з'явилася би", - переконаний політолог.

"Не варто сприймати її як авантюристку", - додав він.

Нагадаємо, раніше Президент В.Янукович призначив М.Ставнійчук заступником глави Адміністрації Президента. "Президент сказав, що він вважає за необхідне Україну розвивати в європейському цивілізованому напрямі. І звичайно, що коли йдеться про демократичну державу, коли йдеться про розвиток правової держави, я як член Венеціанської комісії просто не можу залишатися осторонь ", - пояснила своє призначення М.Ставнійчук.

Віктор Небоженко: біографія та добірка новин>>>
Марина Ставнійчук: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини