RU

Новообрані депутати закликали фільтрувати членів коаліції

31.10.2014, 18:05
Новообрані депутати закликали фільтрувати членів коаліції - Фото
a33a2555cc41131bf78003b8ff5737ed.jpg
До складу парламентської коаліції не повинні увійти депутати, які голосували за диктаторські закони 16 січня, чия репутація заплямована безпосередньою участю в діяльності режиму колишнього президента Віктора Януковича. Про це йдеться в заяві новообраних народних депутатів від Блоку Петра Порошенко, Народного фронту і Батьківщини.

Заява новообраних парламентаріїв про формування коаліції свідчить:

1. Коаліція демократичних сил повинна спиратися на цінності Революції гідності - європейський вибір, очищення від корупції, гарантії прав і свобод людини;

2. До складу коаліції не повинні увійти депутати, які голосували за диктаторські закони 16 січня і заплямовані безпосередньо участю в діяльності режиму Януковича. Такі депутати також не можуть бути обрані до керівних органів нової Ради;

3. Всі процедури, пов'язані з формуванням коаліції та обранням керівництва Ради, повинні бути прозорими і [виконуватися] в повній відповідності з Конституцією України та регламентом. Ми наполягаємо на персональному і відкритому голосуванні за керівництво Верховної Ради, прем'єр-міністра України та складу уряду;

4. Новий уряд повинен формуватися на основах професіоналізму, а не за квотним принципом. Кожна кандидатура до складу уряду повинна пройти відкрите обговорення між членами коаліції. Члени уряду мають бути готові взяти відповідальність за рішучі реформи.

"Ми, представники різних політичних сил, обрані народними депутатами України, закликаємо до формування максимально широкої демократичної коаліції, яка об'єднає всіх депутатів, які стоять на патріотичних європейських позиціях", - додали депутати.

Під заявою підписалися: Сергій Висоцький (Народний Фронт), Ігор Жданов, Ігор Луценко, Олексій Рябчин, Алена Шкрум (Батьківщина), Світлана Заліщук, Сергій Лещенко, Мустафа Найєм (Блок Петра Порошенка).

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини