RU

Новий посол ЄС офіційно приступив до роботи в Україні

10.09.2012, 14:57
Новий посол ЄС офіційно приступив до роботи в Україні - Фото
Новий посол ЄС в Україні Ян Томбінський (фото - ЕРА)
Президент України Віктор Янукович у понеділок прийняв вірчі грамоти від новопризначених послів іноземних держав.

Вірчі грамоти Януковичу вручили посол ФРН Крістоф Вайль, посол Киргизії Улукбек Чіналієв, посол Естонії Сулев Канніке, Єгипту Усама Тауфік Юсеф Бадр і посол Нігерії Франк Нгозі Ісох, повідомляє прес-служба президента.

Голова української держави побажав дипломатам успішної роботи в Україні. Янукович підкреслив, що в Україні "реалізуються реформи у багатьох сферах життя" - вони, за його словами, в тому числі, стосуються розвитку демократичних інститутів, політичної системи і громадянського суспільства. Триває також робота над наближенням національного законодавства до європейського.

Президент зазначив, що готовий до постійного діалогу з дипломатами, зокрема з економічних питань. Янукович також звернув увагу дипломатів на співпрацю з бізнесом, яка ведеться в рамках Ради вітчизняних та іноземних інвесторів при президентові України.

Томбінський народився і виріс у Польщі. Вільно володіє англійською, німецькою, французькою, словенською та чеською мовами. Має ряд робіт, присвячених новітній історії Польщі та Європи.

Нагадаємо, попередній посол Євросоюзу в Україні - Жозе Мануель Пінту Тейшейра - не один раз критично відгукувався про політику українського керівництва, висловлюючи спільну позицію країн-членів ЄС.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини