RU

Новий КПК приймають у напівпорожньому залі Ради

10.04.2012, 14:34
Новий КПК приймають у напівпорожньому залі Ради - Фото
Фото: ЛІГАБізнесІнформ
Верховна Рада розглядає президентський проект Кримінально-процесуального кодексу у другому читанні в напівпорожньому сесійному залі.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ в даний час в залі знаходяться менше 200 народних депутатів. Сектор опозиції заповнений на третину, в секторі провладних партій - трохи більше половини депутатів, проте їх кількість не дотягує до 226 необхідних для прийняття позитивного рішення. Поправки опозиціонерів більшістю не підтримуються. На даний момент депутати розглянули більше 100 з 3716 поправок до документа.

Нагадаємо, раніше сьогодні депутати ухвалили рішення про те, щоб працювати до завершення розгляду Кримінально-процесуального кодексу. Таку пропозицію підтримало 226 карток народних депутатів. Однак пізніше лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов виправився: коли депутати голосували за роботу до прийняття нового Кримінально-процесуального кодексу, вони мали на увазі "по можливості": "Ми проголосували сьогодні за те, щоб працювати до закінчення розгляду даного документа. Але враховуючи те , що він об'ємний і спрогнозувати, як піде його розгляд в залі, практично неможливо, спікер парламенту зробив застереження: "По можливостях, які є у депутатів". Природно, якщо ми в11 годин вечора, працюючи над цим документом, відчуємо, що далі робота може бути неконструктивна, ми приймемо відповідне рішення - перенести його розгляд на подальше".

Парламентаріям належить обробити майже чотири тисячі поправок. Кожна з них буде голосуватися окремо.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини