RU

Новий КПК буде готовий до другого читання через два тижні

12.03.2012, 12:50
Новий КПК буде готовий до другого читання через два тижні - Фото
4f072e19314498ba4d37e4ecf7dec15b.jpg
Проект нового Кримінально-процесуального кодексу буде готовий до розгляду у другому читанні протягом двох тижнів. Про це, виступаючи на засіданні погоджувальної ради, заявив голова Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віктор Швець.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Швець повідомив, що до документа подано 3998 поправок, всі вони вже практично відпрацьовані. Зараз над проектом продовжують працювати представники різних фракцій парламенту й наукових кіл.

Швець підкреслив, що ряд проблемних питань, які викликали зауваження у народних депутатів, вже зняті, інші також можуть бути дозволені. "Ми плануємо, що комітет зможе підготувати законопроект належним чином в найближчі два тижні й внести на розгляд Верховної Ради", - сказав він.

Раніше, виступаючи на засіданні погоджувальної ради, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов обурився тим, що робота над КПК йде занадто повільно. "Мені незрозуміло, коли комітет протягом 30 хвилин розглядає проекти постанов, які пишуться на коліні, а ввосьме або вдесяте вносить до сесійної зали, але при цьому протягом двох останніх тижнів не знайшов часу, а тільки на цей тиждень переніс розгляд Кримінально-процесуального кодексу, який підготовлений, який пройшов відповідну експертизу Венеціанської комісії і отримав позитивний висновок, який обмежує правоохоронні органи в правозастосовчій практиці в нашій державі, і нічого не робить для того, щоб ми прискорили розгляд у другому читанні даного законопроекту ", - сказав він .

Єфремов попросив спікера Володимира Литвина доручити керівництву комітету розглянути всі поправки, подані до законопроекту, і протягом двох пленарних тижнів вийти на його розгляд у сесійній залі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини