Новий губернатор Луганщини підпадає під люстрацію

13.05.2016, 17:35
Новий губернатор Луганщини підпадає під люстрацію - Фото
Юрій Гарбуз (фото facebook.com/Yury Garbuz)

У Громадському люстраційному комітеті пояснили, що під час Революції гідності Юрій Гарбуз очолював Міловську райдержадміністрацію і не звільнився

Новий глава Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз підпадає під закон про люстрацію. Про це повідомляє прес-служба Громадського люстраційного комітету у Facebook.

У повідомленні наголошується, що президент Петро Порошенко призначив головою Луганської обласної ВЦА Юрія Гарбуза. "Гарбуз є суб'єктом люстраційного закону, оскільки під час Революції гідності очолював Міловську райдержадміністрацію і не звільнився за власним бажанням", - пояснили в прес-службі.

"Якщо він має статус учасника АТО, то люстраційні заборони до нього не застосовуються. Однак президент не надав жодних роз'яснень про наявність чи відсутність у нього імунітету від люстрації", - наголосили в прес-службі.

29 квітня на посаду голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації був призначений депутат від БПП Юрій Гарбуз.

Гарбуз - уродженець селища Мілове Луганської області. Має вищу освіту. Очолював Марківську райдержадміністрацію, Марківську райраду, Міловську РДА

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями