RU

Новий губернатор Харківщини виключив компроміси з Кернесом

06.02.2015, 17:21
Новий губернатор Харківщини виключив компроміси з Кернесом - Фото
Ігор Райнін (фото - dozor.kharkov.ua)
Голова Харківської ОДА Ігор Райнін зараз набирає в свою команду управлінців-професіоналів. Про це новий губернатор Харківщини розповів на першій прес-конференції, передає Укрінформ.

"Головні критерії відбору - порядність і професіоналізм. Аматорів, любителів брати не будемо. У країні складна ситуація. Потрібен досвід - життєвий і людський, і сильна патріотична мотивація", - зазначив Райнін.

За його словами, підписані документи "приблизно на 10 голів райдержадміністрацій".

"Папери направлені до Адміністрації президента України для погоджувальних процедур. Зокрема, йдеться про Борівський, Сахновщинський та Близнюківський райони. Ще є керівники районів, які раніше проходили узгодження", - додав Райнін.

За його словами, прийняті рішення і по частині заступників голови ОДА.

"Вчора я запросив у команду своїх заступників голови Барвінківської РДА Марка Беккера. Він займатиметься питаннями АПК, промислового комплексу та низкою стратегічних об'єктів. Готовий переподпісати контракт із заступником губернатора Юлією Світличною, але їй зробили пропозицію перейти на роботу до Києва з підвищенням, і вона взяла паузу для ухвалення рішення. Готовий продовжити роботу з іншими заступниками, які працювали при екс-губернаторові Ігор Балуті: Євгеном Шахненко, В'ячеславом Аббакумовим і Вадимом Глушком. Якщо будуть відповідати висунутим вимогам - залишаться працювати, ні - замінимо на інших", - додав Райнін.

Що стосується Балути, то, за словами Райніна, "Балута - людина команди президента".

Також Райнін висловився і про харківського мера  Геннадія Кернеса. "Що стосується відносин з Харківською міськрадою та мером Харкова, то компроміс можливий лише в одному - у діях, спрямованих на господарсько-економічний комплекс і на господарський розвиток міста та області, і тільки тут - взаємодія", - зазначив Райнін.

За його словами, "особисті компроміси, політичні компроміси або будь-які інші - їх ніколи не було і вони неможливі".

Нагадаємо, 3 лютого Харківський міський голова Геннадій Кернес заявив з приводу призначення Райніна: "Думаю, ми з ним знайдемо точки дотику. І ми спільно будемо працювати для людей. На сьогоднішній день Райнін - державна людина, і, я думаю, це для нього має головне значення. Він працював першим заступником голови ХОДА, заступником глави Адміністрації президента, він системна людина, і повинен проявити себе".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини