RU

Новий Закон про Кабмін набув чинності

13.10.2010, 14:35

Новий Закон "Про Кабінет Міністрів України", прийнятий парламентом минулого тижня у зв'язку з поверненням до Конституції 1996 року, опублікований в офіційному виданні Верховної Ради "Голос Україні". Отже, із сьогоднішнього дня він набуває чинності.

Згідно з цим Законом, відтепер Прем'єр-міністр України призначається на посаду Президентом України за згодою більше половини від конституційного складу Верховної Ради України. Верховна Рада розглядає подання Президента України про призначення Прем'єр-міністра не пізніше, ніж у п'ятиденний термін від дня внесення такого подання.

Інші члени Кабінету Міністрів призначаються Президентом України за поданням Прем'єр-міністра.

Відставку уряду приймає Президент України. Вона може бути слідством резолюції парламенту про недовіру Кабміну, прийняття Президентом рішення про відставку Кабміну, відставку Прем'єр-міністра, смерть Прем'єр-міністра.

Згідно з документом, Кабінет Міністрів несе відповідальність перед Президентом України.

Нагадаємо, 30 вересня Конституційний Суд скасував політреформу і поклав на органи влади обов'язок привести свої нормативно-правові акти у відповідність до Конституції від 1996 року в редакції, яка існувала до внесення змін від 8 грудня 2004 року.

Політреформа-2004: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини